12 Ekim 2013 Cumartesi

Bayram mübarektir , siz de öyle olun !Ve ve bayram gelir hoş gelir :)

Face duvarımda yaptığım bayram kutlamasını copy-paste usulünce buraya aktarıyorum blogcanlar ! :)


Bayramlar kültürel özelliklerimizi dış dünyaya sergileyen başlıca vitrinlerimizden.Ayrıca kendi aramızda da sevgi/saygı perçinlemesi bakımından potansiyel tutkal işlevleri var.Kesinlikle kutlanmasına itinayla devam edilmesi gereken geleneğimiz bayramlaşma şeysi...
Ne varki her şeye rağmen bize bayramlaşmaya gelirken içinde sanayi tipi yağ kullanılan 2. kalite çikolata getirmenizi hoşgörüyle karşılamamız mümkün değil. Çirkinleşiriz. Olası tatlı ikramını iptal eder direk acı kahve servisiyle sizi evinize post ederiz.Bayram için gelecekseniz kalitenin diğer adı Ülker çiku tercihimizdir.
Bu bayram tüm müslüman kardeşlerimizin ferahına vesile olsun ve ülkemizin bahtı da tahtıda on numarayı vursun diyerekten sosyal duyarlılığımın altını çizittiriyorum son olarak.Tıpkı bir güzellik kraliçesinin duası gibi : peace in world canlarım.
Ve evet yazılarıma reklam alıyorum artık çünkü hayat çok paaalı.
Herkeslere iyi bayramlar şimdiden.Bayramda çokça gülmeyi ve tüm negatifleri ışık hızıyla uzay boşluğuna fırlatmayı ihmal etmeyin plzz  ;) 

Sevgiler ve iyi bayramlar herkese :)

7 yorum:

 1. Bayramın mübarek olsun abla :) Ayrıca tüm TazeKahveci'lerin de bayramını kutlarım..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kamer'cim çok teşekkürler ablacım senin de bayramın mübarek olsun :)

   Sil
 2. Bayram sonu bir ziyaret:) Amanınnnn ne gördüm ben böyleeee ayyy ben bunu kahve yanına katık ederim kiiiii:))
  mucksss XXXXX

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ablacım tam kahve yanında yemelikk dediğin gibi :)) Dua et Bilge nin olsun böyle bi junıor şeysi sen de ye onu bol bol nası fikirr :))) Öpücüklerle sarıldım ben sana ;)

   Sil
 3. geçmiş bayramın kutlu olsun geç kaldım ama biraz.enee yemelik ya bu hımm facede neden ekli değiliz biz bi buluşalım:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Funda'cım senin de bayramın mübarek olsun sağlıkla ve sıhhatle :) Gelip bakıyorum facene kaynak yapıyorum anında ! :) Öpüldün ;))

   Sil

Sen de yaz bişeyler...