21 Eylül 2013 Cumartesi

Ayşegül 'ün Kahvesi :)

Ayşegül' ü nasıl anlatmalı size ?

Hani biz çocukken bir Ayşegül serisi vardı ; Ayşegül tatilde ! Ayşegül okuyor ! Ayşegül yazıyor !

Ayşegül mutfakta ! İşte işte orda duralım ... O Ayşegül var ya ,mutfaktaki hani :)  O büyüdü işte bizim blogcanımız oldu...İyi ki de böyle oldu :)

Yaptığı birbirinden lezzetli mutfak şeysiyle fenomen haline geldi kısa bi süre içinde. En başta da bitmek bilmez  tevazusu sağladı bunu belki de. Türk halkı tevazuyu seviyor , takdir ediyor. Blog dünyası da tabi :)
O bizim Ayşegül'ümüz , her şeyiyle tanıyıp sevdiğimiz hamarat kardeşimiz , arkadaşımız , canımız :)

Günün birinde karşılıklı kahvemi yudumlamak istediklerim listesinde ilk sıralarda yer alır Ayşegül  hatun kesinlikle :) Bir tutam kekik diyor ama bir tutam sevgi, dostluk, sıcaklık aslında kendisi ... Bizim kahve şeysi nin sevgili misafiri Ayşegül Hatun'dur bu akşam ! :)

Ve bakın kahvesini nasıl içmiş geçmişin minik Ayşegül' ü :)

"Kuzucuklarımı okullarına göndermişim..Bulduğu her fırsatta haliyle yemek kitapları arasında kaybolann benn...Keyif kahvemi yapmışım şekersizindenn,yanına almışım çifte kavrulmuş lokumumu.Evimin enn sevdiğim köşesi,cam kenarına yayılmışımm ...Yanımda bi Bilge'm eksikk."
17.Eylül.2013/Ayşegül/Antalya


Bilge'yle bi gün buluşulacak bir şekilde ve en şekersizinnden lokumlu kahveler birlikte içilecek inşaallah :)Rabbim huzurunu mutluluğunu daim etsin Ayşegül'üm hem bu dünyada hem ahirette :) Çok seviyorum seni ... Hangi şarkıyı hediye etmeli peki minik Ayşegül' e hangisinii hangisiniiii ?
İşte bunu ;)


Çünkü facede bir Aamir khan filmi izlediğini gördüm ve bu klip de çok eğlenceli ! :))
E araştırmacı geliştirmeci Tazekahve'ysemm benn napıveremmm :)))

Öpüldünüz hatunlar ve de hürmetler abilerr ;)) 

2 yorum:

 1. oyy oyyy oyyy,,hüngürr şangırr duygulandırdınn ki benii..:)
  gerçektenn böylesine gönüllerde yer bulabildim mi ki..
  yüreğine sağlıkk kalemine sağlık can...
  bu arada enn enn keyif alarakk dinlediğim şarkıdır kendileri..:)
  çocuklar gibi şen başladım güne,sayende..:)
  sarıldımm kiii
  sıkaca hem dee..;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayşegül'cümm inan belki de daha fazla :) Bu fikrimde yalnız olmadığımı çok iyi biliyorum .Rabbim tüm bu sevgiyi ahirette mizana koysun da cennete vesile kılsın inşaallah :) Dünya ve ahiret saadetinden ayırmasın bizleri ve tüm inananları... Dualarımız da yapıldı oh miss :)
   Şakıyı beğenmene çok sevindim kii ya ben bu işi biliyorum sanırsamm :)) Herkeslere uygun şarkılar itinayla paketlenip servis edilirr ! :)))
   Çook sarıldım ben de sevgili kardeşim , öpüyorum sevgiyle ;))

   Sil

Sen de yaz bişeyler...