9 Ekim 2009 Cuma

Özlemcimm bu da benden sana !

Blog aleminin bana güzel sürprizi Özlemin geçen gün bana gönderdiği hediyeyi burda yazmıştım.Ona onun kadar ince ve narin örtü işleme vasfından çook uzak olduğum için kendi tarzımda bişeyler yapmayı düşündüm.Umarım beğenirsin tatlım bu hediyemi.Kahve kadife üzerine çalıştığım için sade bej yada kahve gömlekle hoş olur diye düşünüyorum.

Çok simetrik çalışamıyorum ben yaptığım işlerde;herşeyi doğaçlama eklemeyi,çıkarmayı,düzenlemeyi seviyorum.Milimetrik hesaplarla uğraşınca hayalgücüm veda edip gidiyor çünkü ...Bu nedenle beğenmeyeceğin endişesi de yok değil hani ama ne yapayım deli kızın hediyesi de deli bişeyler oluyor böyle :)) Kartta da dediğim gibi mutlu,huzurlu,hayallerine kavuştuğun günlerde kullan canımın içi,seni çook öpüyorum bebekçim...


Tazekahve hediyesini gönderecek içi rahat, sevgiler herkeseee !

7 yorum:

 1. Canım ellerine sağlık, çok cici olmuş bence. Çok simetrik olmaması daha iyi bence, senden izler taşıyor böylece... Özlem güle güle kullan...:)

  YanıtlaSil
 2. güle güle taksın.
  ellerine sağlık!

  YanıtlaSil
 3. ellerine sağlık canım çok cici olmuş. ben de doğaçlama çalışanlardanım olsun sonuçlar güzel nasılsa

  YanıtlaSil
 4. Çok teşekkürler arkadaşlar güzel yorumlar için...

  Elvan,evet canım ben de öyle düşünüyorum ve düzelmeye de çalışmıyorum hiç :))Teşekkürler beğendiğin için canım...

  Seyhan,sağolasın...

  Örgüçantam,beğenmene sevindim senin de yaptığın şeyler harika oluyor canım sonuçta,evet doğaçlama iyi bi yöntem değil mi :)

  İçimdeki yolculuk,sana da yaparım canımcımm lafı olmaz adres ver yeter bebiş :) Öpücükler ...

  YanıtlaSil
 5. çok güzel olmuş kesin beyenmiştir ellerinize sağlık çok uğraşmışsınız belliki ayrıntıları çok olan bir çanta olmuş

  YanıtlaSil
 6. Aylizcim ben de yazmamışım şimdi dikkatimi çekti bu gerdanlık canım,otantik bi gerdanlık ama :) Beğenmene sevindim şeker...Bu arada Özlem de beğenmiş çok öyle söyledi :) Sevgiler...

  YanıtlaSil

Sen de yaz bişeyler...